telwwizja internet telefon

Komunikaty

Abonentów Złotego Pakiektu cyfrowej telewizji zapraszamy do oglądania kanału TVP HD (LCN 339) na częstotliwości 642 Mhz. W celu szybkiego uzyskania dotępu do nowego kanału rekomendujemy Państwu ponowane, automatyczne wyszukanie kanałów w odbiornikach TV lub dekoderach.

 

 

Z okazji 25-lecia Telewizji Polsat, w dniach od 1 grudnia 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku wszystkie kanały Grupy POLSAT (Polsat News, Polsat News 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat Sport News, Polsat Music, Polsat Romans, Polsat Film, Disco Polo Music, Polsat Cafe, Polsat Play) dostępne w sieci Telewizji Kablowej Toruń będą odkodowane w ramach jubileuszowego „otwartego okna” dla abonentów pakietów: Złotego, Srebrnego, Pomarańczowego i Zielonego.

 

 

 

Udostępniliśmy Państwu możliwość słuchania audycji z 17 radiowych stacji emitowanych w wersji cyfrowej, których odbiór możliwy jest za pośrednictwem podłączonych do sieci TVK Toruń dekoderów i telewizorów wyposażonych w głowice DVB-C (LCN od 971 do 987). Sygnał analogowych programów radiowych nadawanych przez Telewizję Kablową Toruń w paśmie UKF wyłączony zostanie dnia 2 stycznia 2018 roku

Od 1 grudnia 2017 roku zapraszamy do udziału w promocji na Pakiet Fioletowy cyfrowej telewizji, w którym dostępnych jest 49 atrakcyjnych programów w tym 19 nadawanych w wysokiej rozdzielczości HD. Promocyjna cena Pakietu Fioletowego wynosi 19 zł/m-c. Do ceny pakietu należy doliczyć opłatę za usługę dostępu do cyfrowej telewizji realizowaną za pośrednictwem modułu CAM z deszyfrującą kartą systemu Conax lub dekodera HD z kartą.

 

Informujemy, że z dniem 01.12.2017 roku Telewizja Kablowa Toruń zaczyna naliczać odsetki ustawowe w wysokości 5% w stosunku rocznym od nieterminowych wpłat.

Kanał Disney Channel (LCN 410) dostępny jest w pakietach Czerwonym, Pomarańczowym i Zielonym cyfrowej Telewizji Kablowej Toruń.

Uprzejmie prosimy o ponowne dostrojenie odbiorników.

Życzymy Państwu dobrego odbioru.

 

Z przyjemnością informujemy, że program lokalny TV Toruń jest już dostępny w cyfrowym formacie HD, na nieszyfrowanym kanale LCN 106.

Telewizja Kablowa Toruń ostrzega swoich Abonentów przed przedstawicielami handlowymi innych operatorów telekomunikacyjnych, którzy odwiedzając Państwa w mieszkaniach podają nieprawdziwe informacje dotyczące TVK Toruń i nakłaniają do podpisania umowy. Sugerujemy żądanie od tych osób okazania dowodu osobistego oraz przedstawienia dokumentów umożliwiających identyfikację operatora. Prosimy o zgłaszanie takich zdarzeń w administracji osiedlowej albo w Biurze Obsługi Abonenta.

Abonenci cyfrowych pakietów Czerwonego i Pomarańczowego otrzymali dostęp do nadawanego w wysokiej rodzielczosci kanału Comedy Central HD, który na liście programów ma numer LCN 351.

Życzy Państwu dobrego odbioru.

 

Spółka ITI Neovision zmieniła nazwy następujących kanałów:

  • Canal+ Sport 2 HD (LCN 303) zastąpił Canal+ Film 2 HD
  • Canal+ 1 HD (LCN 305) zastąpił Canal+ Family 2 HD

Równocześnie informujemy, że TVK Toruń prowadzi z ITI Neovision rozmowy na temat rozpoczęcia reemisji dwóch nowych kanałów: Canal+ Seriale HD i Canal+ Discovery HD. O ich wyniku będziemy Państwa informować.

Życzymy dobrego odbioru.

 

W związku z zakłóceniami analogowej wersji kanału POLSAT nadawanej w sieci TVK Toruń na częstotliwości 215.25 MHz, spowodowanymi przez toruński nadajnik cyfrowego radia, informujemy że uruchomiliśmy dodatkową emisję tego programu na częstotliwości 207.25 MHz.

Osoby, które stwierdziły pogorszenie jakości odbioru kanału POLSAT, prosimy o przestrojenie odbiornika telewizyjnego i odbiór tego programu z nowej częstotliwości. Jednocześnie informujemy, że zakończyliśmy dodatkową reemisję kanału TV Toruń na  częstotliwości 207.25 MHz. Abonentów analogowej telewizji prosimy o odbiór programu TV Toruń z podstawowej częstotliwości 119.25 MHz.

Równocześnie przypominamy, że wszyscy abonenci analogowych pakietów: Rozszerzonego, Podstawowego i Minimax mają bezpłatny dostęp do 29. niekodowanych, cyfrowych kanałów telewizyjnych nadawanych w sieci TVK Toruń. Do ich odbioru niezbędny jest telewizor z wbudowaną głowicą DVB-C lub zewnętrzny dekoder DVB-C.

Dnia 1 lutego br. Discovery Networks CEEMEA dokonało zmian w swoim portfolio na polskim rynku. Dostępny dotychczas w sieci TVK Toruń kanał Animal Planet SD zmienił nazwę na Discovery Life.

Abonenci cyfrowych pakietów Czerwonego i Pomarańczowego otrzymali dostęp do nadawanego w wysokiej rodzielczosci filmowego kanału Ale Kino+ HD, który na liście programów otrzymał numer LCN 349.

Życzy Państwu dobrego odbioru.

 

Z dniem 25 grudnia 2014 r. wobec wejścia w życie Ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, wprowadzone zostają zmiany w Regulamine świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Telewizję Kablową Toruń. Nowy regulamin został wprowadzony uchwałą Zarządu Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Toruniu z dnia 22 grudnia 2014 r. i wchodzi w życie w dniu 25 grudnia 2014 r. Z dniem wejścia w życie niniejszego regulaminu traci moc obowiązujący Regulamin świadczenia publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych, przyjęty Uchwałą Zarządu MSM z dnia 4 czerwca 2014 r., z mocą obowiązywania od 8 czerwca 2014 r. Z uwagi na to, że wprowadzane zmiany wynikają bezpośrednio ze zmiany przepisów prawa abonentom nie przysługuje prawo wypowiedzenia umowy bez obowiązku zwrotu przyznanej przez Operatora bonifikaty. Jednolity, obowiązujący tekst nowego regulaminu dostępny jest w zakładce "Regulaminy".

28 kwietnia do cyfrowej oferty Telewizji Kablowej Toruń dołączony został program Fokus TV (LCN 521 - kanał edukacyjno-popularnonaukowy). Program dostępny jest we wszystkich cyfrowych pakietach w sieci TVK Toruń.

Życzymy dobrego odbioru.

W marcu do cyfrowej oferty Telewizji Kablowej Toruń dołączone zostały programy TVP ABC (LCN 408 - kanał dla dzieci) oraz Stopklatka TV (LCN 347 - kanał filmowy). Programy dostępne są we wszystkich cyfrowych pakietach w sieci TVK Toruń.

Życzymy dobrego odbioru.

Burza uszkodziła światłowodowy kabel, którym dostarczane są usługi Telewizji Kablowej Toruń, wszystkim Abonentom mieszkającym w lewobrzeżnej części Torunia. Przewidywany termin przywrócenia usług, w godzinach popołudniowych 22 maja (czwartek). Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności wynikające z awarii.

Copyright © 2018 TVK Toruń

Projektowanie stron Toruń
zauważyłeś błąd - zgłoś to